Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

AKDENİZ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, MERKEZ-KIRSAL AYIRIMI YAPMADAN İLÇENİN DÖRT BİR YANINDAKİ MAHALLELERDE ASFALT YAMA VE BAYPAS SERİMİ, YOL DÜZENLEME, KALDIRIM VE BORDÜR YENİLEME ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Akdeniz Belediyesi Fen İşleri ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
42 views
27 Ocak 2021 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez-kırsal ayırımı yapmadan ilçenin dört bir yanındaki mahallelerde asfalt yama ve baypas serimi, yol düzenleme, kaldırım ve bordür yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü, pandemi koşullarına rağmen ilçe sınırlarında bulunan tüm mahallelerin ihtiyacını duyduğu veya vatandaşların talep ettiği hizmet ve çalışmaları aralıksız yerine getiriyor. Personel, araç ve ekipman sayısı yönünden güçlendirilen ve bu sayede aynı anda birçok bölgede çalışmalar yürüten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerin ve vatandaşların eksikliğini duyduğu hizmetleri sunarak, Akdeniz’i daha yaşanabilir, temiz ve düzenli bir hale getiriyor.

Her mahalleye ihtiyaç duyduğu hizmet veriliyor

Bağlarbaşı, Gazi, Gündoğdu, Güneş, Şevket Sümer, Kulak ve Bahşiş mahallelerinde asfalt yama çalışmalarını tamamlayan ekipler, Karacailyas Mahallesinde de bazı sokaklarda baypas serimi gerçekleştirdi. Camiişerif Mahallesi 5225 sokakta kaldırım yenileme çalışması yapan ekipler, Gündoğdu Mahallesi 5838 sokakta da kilit taşı yol yapım çalışmasını tamamladı.

Can güvenliğini sağlamak amacıyla vatandaşların talebi üzerine Üç Ocak Mahallesi 5409 ve 5434 numaralı sokaklar ile Siteler Mahallesi 5649 numaralı sokağa hız kesici kasislerin montajını yapan ekipler; Müfide İlhan Parkında bank ve kamelyaların, Yasemin Parkında da spor aletlerinin boyama çalışmasını gerçekleştirdi. Hebilli Mahallesi muhtarlığının önündeki betonun çevresindeki bordür taşı serim çalışmasını bitiren ekipler; Mesudiye Mahallesi 5112 ve 5101 sokaklarda da ankraj montaj çalışması yaptı.

Fen İşleri Müdürlüğünün; saha araştırmalarının yanı sıra vatandaşlardan da gelen talep üzerine, mahallelerin ihtiyaç duyduğu çalışmaları kesintisiz olarak Akdeniz’e sunmaya, ilçede yaşamı değiştirmeye devam edeceği bildirildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.