Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Arslan: “Sektördeki olumsuz gelişmeleri müşterilerimize yansıtmıyoruz”

BANT SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARINDAN BONABANT YÖNETİM KURULU BAŞKANI NİDA BEYOĞLU ARSLAN, SEKTÖRDEKİ OLUMSUZ GELİŞMELERİ MÜŞTERİLERİNE YANSITMADIKLARINI SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Arslan: “Sektördeki olumsuz gelişmeleri müşterilerimize yansıtmıyoruz”
54 views
09 Mart 2021 - 13:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bant sektörünün öncü firmalarından BonaBant Yönetim Kurulu Başkanı Nida Beyoğlu Arslan, mevcut hammadde artışlarından dolayı kimyasal ve plastik hammaddelerinde yaşanan sorunun hala devam ettiğini belirterek, sektördeki birçok firmanın siparişleri iptal ettiğini, kendilerinin ise sipariş iptali yapmadığını ve müşterilerine mağduriyet yaşatmadıklarını söyledi.

Son günlerde hammadde fiyatlarına yapılan zamla birlikte zor günler geçiren bant sektörü olumsuz yönde etkilenmeye devam ediyor. Kimyasal ve plastik hammaddelerindeki zam artışı piyasayı ve toptancıyı olumsuz etkiledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Nida Beyoğlu Arslan, müşterilerini mağdur etmemek adına siparişlerin hiç birini iptal etmediklerini belirterek, “Mevcut hammadde artışlarından dolayı ülkemiz kimyasal ve plastik hammaddelerinde ciddi bir sıkıntı ile karşı karşıya ve bu sorun hala devam etmektedir. Firmalar bant sektöründe verilen siparişleri iptal etmekte, piyasa ve toptancı kesimi olumsuz etkilenmektedir. Firma olarak şuana güçlü bağlantılarımız sayesinde hiçbir tüketicimizin siparişini iptal etmedik ve mağdur olmamaları için elimizden geleni yaptık. Bundan sonraki süreçte de siparişlerimizi göndermeye devam edeceğiz. Bant sektörü Türkiye’nin ihtiyacı olan bir sektör. Dışa bağımlılığı azaltmak için bu sektörün canlı tutulması gerekiyor. Bizler üreticiler olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Fakat yapılan zam artışları sektörümüzü geriye götürüyor. Bunun için önemli adımlar atılması hem sektörün hem de ülkemizin yararına olacaktır” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.