Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dilan Polat Ataşehir, yerli Rasping uygulamasıyla inceltiyor

DİLAN POLAT ATAŞEHİR GÜZELLİK MERKEZİ, BÖLGESEL İNCELME YÖNTEMİ OLAN RASPİNG İLE MÜKEMMEL SONUÇLARA İMZA ATIYOR. RASPİNG’İN GELİŞTİRİCİSİ GÜZELLİK UZMANI DİLAN POLAT, “TÜRKİYE’DE ÜRETTİĞİMİZ YERLİ RASPİNG İLE ÇOK OLUMLU SONUÇLAR ALIYORUZ. BU HEM ÜLKEMİZ ADINA, HEM DE KENDİ ADIMA EN BÜYÜK GURUR KAYNAĞIM” DİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dilan Polat Ataşehir, yerli Rasping uygulamasıyla inceltiyor
143 views
06 Ekim 2020 - 9:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dilan Polat Ataşehir Güzellik Merkezi, bölgesel incelme yöntemi olan Rasping ile mükemmel sonuçlara imza atıyor. Rasping’in geliştiricisi güzellik uzmanı Dilan Polat, “Türkiye’de ürettiğimiz yerli Rasping ile çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Bu hem ülkemiz adına, hem de kendi adıma en büyük gurur kaynağım” diyor.

Bölgesel incelme yöntemleri için bir çok cihaz ve uygulama metodu olduğunu anlatan Dilan Polat, Rasping’i tamamen yerli ve milli özelliği ile rakiplerinden ayrıştığını söyledi. Dilan Polat, hem ülkemizde hem de dünyada bölgesel zayıflama konusunda bir marka haline geldiklerini belirterek kendi geliştirdiği ve patentini aldığı Rasping makinesini kendi güzellik merkezlerinde kullanmanın yanında, ihracatını da yaptıklarını kaydetti.

Polat,”Bölgesel incelmeye büyük bir talep var. Bunu gördük. Milyon dolarlar harcayıp makineleri yurt dışından ithal etmektense kendi imkanlarımızla nasıl üretebiliriz diye çalışmalara başladık ve inanın daha ileri teknolojide bir cihaz ürettik” ifadelerini kullandı. Güzellik sektöründe Türkiye’yi dünyada bir marka haline getirmek için çalıştıklarını belirten Polat, “Rasping’in seri üretimine geçtik. Tüm dünyaya ihracatını yapıyoruz. Ülkemiz güzellik sektöründe çok başarılı. Dışarıdan makine almak zorunda değiliz. Kendi makinemizi yaptık, şimdi tüm dünya bizden Rasping’i alacak” şeklinde konuştu.

Rasping ile vücut orantısına uygun olarak gerekli bölgesel incelmeyi sağladıklarını kaydeden Polat, “Hem kadınlarda hem de erkeklerde çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Öncelikli olarak kişilerin ihtiyaçlarını belirliyoruz ve olması gereken kilo endeksine göre uygulama yöntemine karar veriyoruz. Özellikle göbek ve basen bölgelerinde incelmek isteyen kişiler şu an en çok bu uygulamayı tercih ediyor” dedi.

Tek seansta 5 cm incelmek mümkün

Bir diğer adı “törpüleme “ olan uygulamanın, kilo vermek isteyen kişiler için bir umut olduğuna işaret eden Polat, “Rasping uygulamasını yaptığımız danışanlarımızın beslenme düzenlerine de dikkat etmelerini istiyoruz. Bu aslında bir bütünün parçası. Kilo verme sürecinde biz kişilere yardımcı oluyoruz ve orantılı bir şekilde zayıflamalarını sağlıyoruz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen danışanlarımıza mutlaka spor yapmalarını da öneriyoruz. Kişiler, spor ve diyetle uygulamayı destekledikleri takdirde istedikleri görünüme rahatça kavuşabilir. Rasping bölgesel olarak incelme sağlar. Vücutta biriken yağın atılması oldukça önemlidir. Bu nedenle danışanlarımızın beslenme alışkanlıklarının değişmesi ve hayatlarına belirli ölçüde sporu dahil etmesi bizim açımızdan çok önemli. Bu uygulama seanslar halinde sürmektedir. Ancak biz tek seansta 5 cm’e kadar incelme sağlıyoruz. Bu inanın dünya standartlarında mükemmel bir oran” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.