Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Epilady Kişisel Bakım Salonu Kurucusu Nuriye Hagi Atak: “2022’de yeni şube açmayı planlıyoruz”

SULTANBEYLİ’DE İLK ŞUBESİNİ AÇAN EPİLADY KİŞİSEL BAKIM SALONU İKİNCİ ŞUBESİNİ KOCAELİ’NİN GEBZE İLÇESİNDE AÇTI. BU İKİ ŞUBENİN BAŞARISI VE ÜNÜNÜN DUYULMASIYLA İSTANBUL’UN ÇEŞİTLİ İLÇELERİNDEN ŞUBE TALEPLERİ GELMEYE BAŞLADIĞINI AÇIKLAYAN EPİLADY’NİN KURUCUSU VE AYNI ZAMANDA SULTANBEYLİ İŞ KADINLARI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLAN NURİYE HAGİ ATAK “GELEN ŞUBE İSTEKLERİNİ DEĞERLENDİRİYORUZ. 2022 İÇİN YENİ BİR ŞUBE AÇMA PLANIMIZ VAR” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Epilady Kişisel Bakım Salonu Kurucusu Nuriye Hagi Atak: “2022’de yeni şube açmayı planlıyoruz”
52 views
31 Mayıs 2021 - 9:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sultanbeyli’de ilk şubesini açan Epilady Kişisel Bakım Salonu ikinci şubesini Kocaeli’nin Gebze ilçesinde açtı. Bu iki şubenin başarısı ve ününün duyulmasıyla İstanbul’un çeşitli ilçelerinden şube talepleri gelmeye başladığını açıklayan Epilady’nin kurucusu ve aynı zamanda Sultanbeyli İş Kadınları Yönetim Kurulu Başkanı Nuriye Hagi Atak, “Gelen şube isteklerini değerlendiriyoruz. 2022 için yeni bir şube açma planımız var” dedi.

2015 yılında İstanbul’un yıldızı parlayan semtlerinden olan Sultanbeyli’de ilk şubesini açan Epilady Kişisel Bakım Salonu, engellilere ve şehit ailelerine verdiği ücretsiz hizmet ile de sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Son dönemde randevuları ileri tarihlere almak zorunda kalmalarını, kişisel bakım salonunun sağlık kurallarına son derece dikkat etmesine ve insan merkezli bir hizmet benimsemelerine bağlayan Nuriye Hagi Atak “Bizim işimizde en önemli kriterlerden biri hijyendir. Hijyene dikkat edilmediği takdirde sonuçları oldukça ağır olabilir. Bu nedenle hijyen kalitesinde standartların çok üstünde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin sağlığı bizim için maddiyattan çok daha önemli. İnsanı merkeze alan 5 farklı ödüle layık görülmüş bir müesseseyiz. 2022 için yeni bir şube açma planımız var. Ancak bunun hangi ilçede olacağına henüz karar vermedik. Fizibilite çalışmalarına devam ediyoruz. Ayrıca pazar araştırmaları ve işimizin en yüksek hacimle icra edilebileceği bir ilçe olması bizim için önemli bir kriter. Başarı için ön araştırma yapmak şart” dedi.

Pandemi nedeniyle kapanmalardan doğan dönemler dışında her zaman randevu ile çalıştıklarını ifade eden Atak, “Bazı uzmanlarımız özel taleplerden dolayı iki şubemizde de çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle randevu almadan geldiğiniz takdirde istediğiniz her işlemi yaptırabilmeniz mümkün olamıyor. Epilady Kişisel Bakım Salonu özel hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizden ricamız randevu almalarıdır” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.