Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ercik: “Kadına şiddet insanlığa ihanettir”

AK PARTİ MERSİN İL BAŞKANI CESİM ERCİK, KADINA YÖNELİK ŞİDDETİ ORTADAN KALDIRMANIN, TOPLUMUN TÜM KESİMLERİNİN ORTAK VE KARARLI MÜCADELESİ İLE MÜMKÜN OLABİLECEĞİNİ BELİRTEREK, “KADINA YÖNELİK ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR. KADINLARIMIZA YAPILAN HER TÜRLÜ ŞİDDETE KARŞI TURUNCU ÇİZGİMİZİ ÇEKİYORUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ercik: “Kadına şiddet insanlığa ihanettir”
80 views
25 Kasım 2020 - 15:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, kadına yönelik şiddeti ortadan kaldırmanın, toplumun tüm kesimlerinin ortak ve kararlı mücadelesi ile mümkün olabileceğini belirterek, “Kadına yönelik şiddet insanlığa ihanettir. Kadınlarımıza yapılan her türlü şiddete karşı turuncu çizgimizi çekiyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Ercik, Kadına Yönelik Şiddete Karsı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla açıklama yaptı. Kadına karşı şiddetle mücadelede sıfır tolerans ilkesini gözettiklerini vurgulayan Ercik, “Yaşamımız boyunca hayatımızın her anında varlığı olan kadınlarımız, annemizdir, eşimizdir, kardeşimizdir, evladımızdır, kısacası onlar bizim her şeyimizdir. Kadınlarımızın ellerinin değdiği her yer daha pozitiftir, daha yapıcıdır, üretken ve verimlidir. Kadınlarımıza yönelik şiddeti ortadan kaldırmak ancak toplumun tüm kesimlerinin ortak ve kararlı mücadelesi ile mümkün. AK Parti, 18 yıllık iktidarı boyunca kadının hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğuna inancını defaatle kanıtlamış, kadını toplumdan, siyasetten, hayattan ayrıştıran her türlü zihniyetle vazgeçmeden sonuna kadar mücadele etmiş, büyük başarılara imza atmıştır. Hükümetimiz, şiddeti durdurmaya yönelik yoğun çaba göstermiştir. Halen devam eden bu mücadelede hem şiddet uygulayanlara karşı yaptırımları artırmış, hem de şiddete maruz kalan kadınlara maddi ve manevi destek vererek hayatlarına umut olmuştur. Kadına şiddet insanlığa ihanettir. Kadınlarımıza yapılan her türlü şiddete karşı turuncu çizgimizi çekiyoruz. Kadına karşı şiddetle mücadelede sıfır tolerans ilkesini gözetiyoruz. Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Gününde tüm dünyadaki kadınların uğradıkları şiddetin ortadan kalkmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.