Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

(Tekrar) Mersin Üniversitesi, O-CITY platformunda Mersin’i dünyaya tanıtacak

MERSİN ÜNİVERSİTESİ, O-CITY PLATFORMUNDA MERSİN’İ DÜNYAYA TANITACAK. TÜRKİYE’DEN SADECE MERSİN’İN YER ALDIĞI PLATFORMDA, CENNET CEHENNEM ÖREN YERİNİN TANITIM VİDEOSUNUN DÖNMEYE BAŞLADIĞINI DUYURAN MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. AHMET ÇAMSARI, “MERSİN TURİZMİ VE ÜLKE TANITIMI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BU ULUSLARARASI PLATFORMU YILDA 1 MİLYAR KİŞİNİN ZİYARET ETMESİ BEKLENİYOR” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
(Tekrar) Mersin Üniversitesi, O-CITY platformunda Mersin’i dünyaya tanıtacak
85 views
25 Aralık 2020 - 10:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CITY platformunda Mersin’i dünyaya tanıtacak. Türkiye’den sadece Mersin’in yer aldığı platformda, Cennet Cehennem ören yerinin tanıtım videosunun dönmeye başladığını duyuran Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, “Mersin turizmi ve ülke tanıtımı için çok önemli bu uluslararası platformu yılda 1 milyar kişinin ziyaret etmesi bekleniyor” dedi.

Mersin Üniversitesi, uluslararası bir projeye daha imza attı. İspanya Valencia Üniversitesi tarafından yürütülen, 4 kıtadan 21 ülkenin yer aldığı DIGITAL O-CITY projesinde Türkiye’den sadece Mersin Üniversitesi uygulayıcı ortak olarak yer alma başarısını elde etti. Dünya çapında çok prestijli bir platform olarak nitelendirilen O-CITY’de, Mersin tüm dünyaya videolarla tanıtılacak.

Mersin Üniversitesi Rektörü Çamsarı, bu başarıyı sosyal medya hesaplarından duyurarak, sevincini Mersinlilerle paylaştı. Rektör Çamsarı paylaşımında, “Türkiye’den sadece Mersin var. Mersin Üniversitesinden uluslararası proje başarısı. İspanya Valencia Üniversitesi tarafından yürütülen ve dünya çapında 4 ayrı kıtadan 21 ülkenin yer aldığı çok prestijli DIGITAL O-CITY projesinde Türkiye’den sadece Mersin Üniversitesi uygulayıcı ortak olarak yer alma başarısını elde etti. Projede tarihi kültür mirasın dijital albümü yapılarak ve tüm dünyada Mersin’in tanıtımı gerçekleştirilecek. Mersin turizmi ve ülke tanıtımı için çok önemli bu uluslararası platformda Cennet Cehennem ören yerimizin tanıtım videosu yayınlanmaya başladı. Platformu yılda 1 milyar kişinin ziyaret etmesi bekleniyor” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.