Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Toroslar’ın 6. ve 7. etap imar planları mecliste kabul edildi

TOROSLAR ‘IN 6. VE 7. ETAP 1/1000 ÖLÇEKLİ İMAR PLANLARI, TOROSLAR BELEDİYE MECLİSİNDE OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ. TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI ATSIZ AFŞIN YILMAZ, TOROSLAR’I GELECEĞE TAŞIYACAK GÜZEL BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTIKLARINI SÖYLEYEREK, “TOROSLARIMIZI MODERN ŞEHİRCİLİĞİN YENİLİKLERİYLE BULUŞTURACAĞIMIZ YENİ İMAR PLANLARIMIZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Toroslar’ın 6. ve 7. etap imar planları mecliste kabul edildi
107 views
05 Şubat 2021 - 18:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Toroslar ’ın 6. ve 7. etap 1/1000 ölçekli imar planları, Toroslar Belediye Meclisinde oy birliğiyle kabul edildi. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Toroslar’ı geleceğe taşıyacak güzel bir çalışmaya imza attıklarını söyleyerek, “Toroslarımızı modern şehirciliğin yenilikleriyle buluşturacağımız yeni imar planlarımız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Toroslar Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısının ikinci oturumunda, 435 hektar alanda hazırlanan 6. Etap 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı ile 780 hektar alanda hazırlanan 7. Etap 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planına ilişkin tüm komisyonların ortak raporu görüşülerek oy birliğiyle meclisten geçti.

“Kolektif akılla güzel bir plan ortaya çıktı”

Toroslar Belediye Başkanı Yılmaz, Toroslar’ın geleceğini yakından ilgilendiren yeni imar planlarının hayırlı olmasını dileyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Yılmaz, “6. ve 7. etap imar planlarımız Toroslarımıza ve Mersinimize hayırlı olsun. Kolektif akılla müşterek bakışla üretmeye devam edeceğiz. Bu birlik ve beraberliğin meclisimizde yaşanması bizleri mutlu ediyor” diye konuştu.

Meclis üyelerinden Başkan Yılmaz’a teşekkür

İmar planlarının oy birliği ile geçmesinin ardından söz alan belediye meclis üyeleri, diğer plan çalışmalarının da aynı uzlaşma kültürüyle devam etmesini temenni ettiklerini söyledi. Meclis Üyesi Eren Türker, Yılmaz’a teşekkür ederek, “Toroslarımızın önünün kesilmesini istemedik. Çok güzel bir plan çıktı. Toroslarımıza ve Mersinimize hayırlı olsun. Emeğe geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Toroslar’ın, diğer ilçelerin gıpta ile bakacağı bir bölge olacağını kaydeden Meclis Üyesi Ömer Bilgin ise “İmar planlarının hazırlanmasında emeği geçen başta Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a, meclis üyelerimize ve teknik personele teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Meclis Üyesi Erhan Çontar da 6. ve 7. etabın Toroslar’a hayırlı olmasını dileyerek, “Ortak bir karar sağlandı. Toroslar’ı geleceğe hep birlikte taşıyacağız” diye konuştu.

Meclis Üyesi Hasan Özalp Önal ise “Uzlaşmacı bir tavır sergilendi. Güzel bir çalışma oldu. İnşallah bu şekilde devam edecek” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.