Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tuğamiral Kireçtepe gidiyor, Tuğamiral Gedik geliyor

BİR YIL ÖNCE İSKENDERUN DENİZ ÜS KOMUTANLIĞI GÖREVİNDEN AKDENİZ BÖLGE VE GARNİZON KOMUTANLIĞINA ATANAN TUĞAMİRAL ERCAN KİREÇTEPE, CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİYLE İSTANBUL’A ATANDI. ATAMA KARARLARI KAPSAMINDA, TUĞAMİRAL KİREÇTEPE’NİN İSKENDERUN’DAKİ HALEFİ TUĞAMİRAL FUAT GEDİK DE MERSİN AKDENİZ BÖLGE VE GARNİZON KOMUTANI OLDU. TUĞAMİRAL KİREÇTEPE (SAĞDA) VE TUĞAMİRAL GEDİK (SOLDA), AĞUSTOS 2019’DAKİ HATAY VALİLİĞİ ZİYARETİNDE AYNI FOTOĞRAF KARESİNDE YER ALMIŞLARDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tuğamiral Kireçtepe gidiyor, Tuğamiral Gedik geliyor
157 views
05 Ağustos 2020 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MERSİN (İHA) – Bir yıl önce İskenderun Deniz Üs Komutanlığı görevinden Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığına atanan Tuğamiral Ercan Kireçtepe, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle İstanbul’a atandı. Atama kararları kapsamında, Tuğamiral Kireçtepe’nin İskenderun’daki halefi Tuğamiral Fuat Gedik de Mersin Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan general ve amiral atamaları Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı. Atama kararlarına göre, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı da değişti. Ağustos 2019’daki atama kararıyla İskenderun Deniz Üs Komutanlığı görevinden Mersin’e Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Tuğamiral Ercan Kireçtepe’nin görev yeri de değişti. Tuğamiral Kireçtepe, Mersin’den İstanbul Beykoz Anadolu Kavağı’na atandı.

Geçen yıl aynı tarihte Kireçtepe’nin yerine İskenderun Deniz Üs Komutanlığı görevine atanan Tuğamiral Fuat Gedik de Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı görevine getirildi. Cide doğumlu, evli ve bir çocuk babası 51 yaşındaki Tuğamiral Gedik’in önümüzdeki günlerde Mersin’deki görevine başlaması bekleniyor.

Tuğamiral Kireçtepe ve Tuğamiral Gedik, Ağustos 2019’daki Hatay Valiliği ziyaretinde aynı fotoğraf karesinde yer almışlardı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.