Mersin (İçel) Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Gelişim Programı başlıyor

MERSİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNASYONUNDA, PROFESYONEL İNSAN KAYNAKLARI PLATFORMU VE ORGANİZE SANAYİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENECEK OLAN İNSAN KAYNAKLARI GELİŞİM PROGRAMI EĞİTİMLERİNİN 14 ARALIK’TA BAŞLAYACAĞI BİLDİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İnsan Kaynakları Gelişim Programı başlıyor
144 views
09 Aralık 2020 - 15:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mersin Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü koordinasyonunda, Profesyonel İnsan Kaynakları Platformu ve organize sanayi işbirliğinde düzenlenecek olan İnsan Kaynakları Gelişim Programı eğitimlerinin 14 Aralık’ta başlayacağı bildirildi.

Mersin İŞKUR’dan yapılan açıklamaya göre, Mersindeki kurumsal firmaların insan kaynakları yetkilileri tarafından “İnsan Kaynakları nedir? Süreçleri nelerdir? , İşe Alım Süreci, Personel Özlük Yönetimi, Ücret ve Bordro Yönetimi, Performans Yönetimi ve İş Hukuku” alanlarında iş hayatına yönelik uygulamalar hakkında bir ay boyunca iki ayrı gruba verilecek eğitimlere, Türkiye’nin farklı illerinden yoğun başvuru yapıldı. Kendilerini insan kaynakları alanında geliştirmek için başvuru yaparak online mülakatlarda başarılı olan 52 katılımcı eğitim almaya hak kazandı.

Bu kapsamda eğitim alacak katılımcılarla kurumsal firmaların insan kaynakları yetkilileri, eğitim öncesinde 7-8 Aralık tarihlerinde online tanışma toplantısıyla bir araya geldi. Toplantıya, Profesyonel İnsan Kaynakları Platformu Yöneticisi Süleyman Erkan Şanlı ile programa dahil olan firmaların insan kaynakları yetkilileri ve Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Adana, Hatay, Kayseri, Antalya gibi Türkiye’nin birçok farklı şehrinden bu alanda eğitim almak isteyen 52 aday katıldı.

Profesyonel İnsan Kaynakları Platformu Yöneticisi Şanlı, toplantıda adayları eğitim süreci hakkında bilgilendirerek, eğitim programının modülünün hazırlanmasında emeği geçen, gönüllülük esasıyla eğitim verecek olan tüm insan kaynakları yetkililerine teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.